Avatar uživatele
anonym

Nevím jak vy,ale když .....

… čtu nějakou knihu,tak si k určitým osobám přimyslím hlas nějakého herce a čte se mi líp. A co vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, vagra, poa.li, hanulka11 před 4851 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Jako dítě školou povinné jsem si vždy představovala děj knížky,zažraná do příběhu jsem nevnímala dění kolem sebe.Dnes je to skoro úplně stejné.
Spíš si říkám,že z toho či onoho příběhu by byl moc pěkný film.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

Barbakane-to je přece na čtení knih to nejkrásnější,když si při čtení vytvoříte svoji představu postav,prostře­dí,osob a někdy i jejich hlas.Můžete „pustit uzdu“ fantazii.
Proto se obyčejně film natočený podle knihy,kterou jste přečetl, málokdy knize vyrovná.Je to vlastně kniha,která je viděna jinýma,cizíma očima.Žádný režizér,nemůže překonat vaši představivost a fantazii!
Tak to vidím já.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ja si to väčšinou premietam (a vo farbe, 3D). Potom, keď to vidím sfilmované, alebo ako divadelnú hru – porovnávam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já zase -když je jméno hrdinů moc složité přizpůsobím si je podle sebe a pěkně se mi to čte.
Doplňuji:
Víc se mi ale líbí knihy ,ve filmu už to většinou nemá takový děj

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zhuzupets

Tojá si jména herců nepřidávám, zajímavé…já se většinou vžívám do postav v příbězích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fofbal

Je -li ta kniha dabována, filmována potom je to daleko působivější zážitek. Viz Bylo nás pět, nebo Babičku s Kurandovou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gabe

Tak to jsem rad,ze nejsu sam.Uz jsem si rikal,jestli je to normalni.Asi je to tim,ze kniha kterou cteme,jsme pred tim vydeli zfilmovanou,nebo autor charakterizuje postavy tak perfektne,ze podvedome si je priradime k nekomu koho zname.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek