MCGapple

Neví někdo, kde najít všechny díly pořadu tajemství projektu Sparticle?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Neví někdo kde najít všechny díly pořadu tajemství projektu sparticle ? díky!

Odpovědi
Horryk

Pokud umíte anglicky, tak název pořadu stačí zadat anglicky do Googlu a vyjedou vám odkazy. Linky tady radši dávat nebudu. Pokud ne, tak žádnou takovou českou stránku neznám.