bauerlukin

Nevadí když deštník nenechám několik hodin vyschnout?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nevadí, když deštník(materiál tartan anebo polyester) nechám mokrý pár hodin složený někde v tašce, myslím jako jestli se nepoškodí ta nepropustná vrstva, nebo se tam nevytvoří plíseň. Ptám se proto, že z pochopitelných důvodů bych nerad deštník rozkládal někde na veřejnosti, třeba ve vlaku, prostě ho oklepu a složim do batohu atd. Dlouho jsem ho nepoužíval nosil jsem kapuci. Díky předem

Nejlepší odpověď
nyjono

Pár hodin to nevadí.
Po delší době ale může začít zapáchat. Takže na veřejnosti, vlaku škole apod. sušit netřeba, po příchodu domů nebo jinam, kde je místo, je lépe otevřít a nechat doschnout.