Avatar uživatele
fortin

NERO ? Proč používáte nero?

Mám otázku na uživatelky programu nero. Proč používají tohle monstrum když na něm nejde jednoduše něco dělat, např. vypálit. Vždyť tahle "značka" má svůj věk za sebou? A stále se ptáte jak vypalovat s nero? Jsou i jiné Open Source a přehledné, tak proč? Prosímvás proč je tento program vnucován snad aby zakoupili celou sadu? Nebo jsou uživatelky počítače snadné oběti? Vím že vypalování OS není přívětivé, dokonce odporné ale třeba jsou fakt snadné programy než je "nero"?
Doplňuji:
Ne, nedám jiný lepší odkaz na vypalování CD, je mi to fuk. Odpovědi cz není podpora společnosti Mikrosoft. Ale mrzí mě že si stahujete věci jako že je to zdarma, jenže dreky. Mám dotaz, je práce s CDBurnerXP podobná jako s integrovaným prohlížečem Explorer.exe?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4513 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Je hezké, že se ptáš proč nero a ne jiný, ale možná uživatelky ani neví, že něco jiného je. Prostě dostaly nero a tím to pro ně hasne.
Navrhni jiné programy na vypalování a třeba si vyberou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

tak já navrhuji,je jednoduchý,je v čeština a proti Neru úplně mrňavoučký:

Zdroj: http://www.stahuj.centrum.cz/m ultimedia/vypalovani_cd/imgbur n/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

nero mě fortine doporučila moje kamarádka že už na něm dlouho vypaluje a je sním spokojená tak se na něm ted učím já vypalovat.
pokud znáš fortine lepší program a byl by lehce ovladatelný a v češtině pošli mi odkaz a já se na něj mrknu.včetně postupu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Nero používám, protože mi vyhovuje. Když je Vám to fuk, tak nevím proč se ptáte a sám nic nedoporučíte.... To co si stáhnu je myslím moje věc a nejdůležitější je, že mi Nero vyhovuje a nemám s ním žádné potíže. Hádat se samozřejmě nechci, jen bych chtěla říct, proč jsem takto zvolila u Nera ;o)

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet