Avatar uživatele
V.3.S.K

Jak najít červa v pc 2

I když jsem nahrál win znova ,žádná změna, Nero nevypálí avi na RW,R, jen audio i na dvd.nechápu ale proč nejde znovu nainstalovat(ne­ro7),v konver­toru zase vypaluje kapitoly zvlášť takže stolní dvd přehrávač si s tím neporadí.Už jsem vyzkoušel asi vše ale beze změny,pomůžete ?…dík.žadný vir ani další svinstvo asi nemám když nod32 ani Spybot nic nenašli
Doplňuji:
Po použití programu (nero,ashampo­o,konverter)se vždy seknou(zamrznou­,program neodpovídá)takže musím ukončovat ve správci úloh

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5193 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Retko

Tak skus jiny program. Ja krome Nera jeste zkousel tenhle – Ashampoo Burning Studio free. Dost dobrej. Ve zdroji je k nemu link.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/vypalo­vani_cd/asham­poo-burning-studio-free/?g[hledano]=asham­poo&g[oz]=6.76

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fortin

Co ukazuje chybová zpráva při instalaci nero7? Já ho taky nemohu instalovat, byl určen pro xp. Jestli zpráva uvádí že chybí nějaká knihovna dll, stáhnout z webu do windows/System32. Jinak překontrolovat instalační medium programem. Spíš ale překontrolovat hd spuštěním cmd příkazem chkdsk c: Enter.
Nepomůže při instalaci vypnout antivirák?

http://www.mo­jewindows.cz/no­de/395

Píšete že nero používáte. Znamená to že byste chtěl k neru přidat starší verzi 7. To byste musel po odinstalaci pořádně vymést registry a to ještě i tak zůstávají stopy. Jestli program zamrzá, zkuste před začátkem práce ukončit zbytečné programy a zkusmo vypálit – nebo publikovat, konvertovat jen třeba 5ti minutový kousek a od toho odvodit jak dlouho bude trvat celý film. Mě se také objevuje že program neodpovídá, ale jenom proto že nemá čas. Pomáhá když běží na pozadí. AVI obecně zabírá spoustu času takže bych filmu dal 2 dny při 100% využití CPU.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek