mikik

Jak převést mp3 na CD aby to šlo přehrát na CD přehravači který nepřehrává mp3.Díky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Skoro každý vypalovací program toto umí.

Dáte Nové CD pak Audio CD, vyberete MP3 stopy, a program je sám převede na CD stopy a vypálí je.

Další odpovědi
chudst

Musite ho vypalit jako hudebni, nikoli jako datove CDcko. (Pouzivam pro to program NERO – mate tam primo volbu ‚Vytvorit hudebni CD‘.)

Nero je ale shareware; freeware je napriklad co jsem nasel toto: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/vypalo­vani_cd/burrrn/ (Tento program nicmene nemam odzkousen – zkuste ho vy :) Mel by fungovat, podle toho, co pisi.)