Nepřišel jsem na způsob,jak si stáhnout DVD do PC?

Mám problém,možná komický.Nepřišel jsem na způsob,jak si stáhnout DVD do PC. CD není problém. Pročpak?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ha, toť otázka! A já myslím, že odpověď je jednoduchá, ale můžu se mýlit.
Abych pravdu řekl, nezkoušel jsem, ale mělo by to jít.
Zkopíruj všechny složky uložené na DVD disku do složky (pojmenuj si ji jak chceš-třeba dvd názvem) do této složky a mělo by to normálně fungovat.
Vždyť film na dvd je přeci jen pár souborů.
Ale pozor cd není jen tak jednoduchý.
Zkoušel(a)jsi zkopírovat hudební disk? Zkopíruj složky stopa1, stopa2… a pak ho vyndej a hele! Ono nic. Tam musíš jinak. Normální cd s daty však lze.

Další odpovědi
Wareg

Pro zkopírování DVD do pc je potřeba program, samotné zkopírování složky (obsahu DVD) do PC nic neřeší. Pro kopírování klasických nechráněných DVD (např. záložních kopií) je uživatelsky příjemný a jednoduchý DVD Shrink (freeware, alespoň myslím). V případě originálních (a tím pádem chráněných DVD proti pirátsví) je výborný program Clone DVD (slouží samozřejmě k vypalování, nejen záloze na pevný disk) a AnyDVD (dokáže odbourat ochrany). Každopádně ale doporučuju zakoupit originální programy Clone DVD a AnyDVD, nestojí to moc peněz a každé další aktualizace jsou zdarma.