Avatar uživatele
paul1

Nepřipadá Vám to jako krajina duchů?

Myslím tím pohled na prázdné tribuny u probíhajících sportovních soutěží. Já mám přitom tak trošku mrazivý pocit.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, Kepler, Hufnágl před 1292 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Je to sice pohled nezvyklý, ale krajinu duchů nepřipomíná. Duchové by přece nesportovali. Proč by to dělali

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

To je to nejmenší čeho se děsím.Daleko horší je,že z celé té kauzy Covid19 se stalo politické bojiště mezi vládou a opoziční novodobou Národní frontou,jejíž cílem je dostat se ke korytům.Řadový občané jsou jen rukojmími a fackovacími panáky politických machinací.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Na všem špatném je něco dobré: tady je to fakt, že jsou slyšet až z TV pokyny trenéra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Ti starší si mezi sebou povídají, že za II. světové to bylo horší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A já zase měl mrazivý pocit, když tam seděli a vykřikovali FANOUŠCI!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

ten který je> asi žijete v jiném vesmíru: poslední týden jsem od opozice (hlavně Fialy) neslyšel nic jiné, než že situace je vážná a lidé mají dodržovat opatření. Opozice se chová naprosto fantasticky na to, kam nás vláda dovedla …

před 1292 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

To snad ví každý že se mají dodržovat opatření.Nad ministrem zdravotnictví je hodně otazníků – pitvy zemřelých,snad i povinná kremace…Proč asi?Fiala je jen obyčejný tlučhuba,který který jen mele v zájmu cizích.

před 1292 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Kolik jsi měl pod kůži, když jsi psal tento blábol.

před 1292 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1292 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek