autacek

Nepřijde Vám úsměvné, že to, na čem dodnes nejvíc bazírovali práskači, i v rozporu se zdravým rozumem, je dnes povoleno?

Vycházím se sdělení admina, že opakující se otázka byla nejčastější příčinou jejího nahlášení.

Nejlepší odpověď
annas

Proč by to bylo úsměvné? Sama reaguji stále stejné. Pokud se podobná otázka opakovala, vložila jsem odkaz a zpravidla doplnila.

Pokud někdo nahlásil, přece admin rozhodl a otázku smazal. U názorových otázek je možné zjistit i názory jiné, byť zde uživatelé již třeba nejsou, ale jejich myšlenky zůstávají.

Je snadné vždy házet chybu na jiné, vkládat otázky typu, kdo „smazal“, i když znění otázky neuvedu. Přece rozhodnutí bylo a stále je na adminovi.

Především se situace zlepšila v tom, že pokud admin uzná, že skrytí otázky bylo neoprávněné, vrátí otázku mezi otázky nové.

Takže kdo má či měl zdravý rozum?

„Co nevím, o tom si nemyslím, že vím,“ už kdysi řekl Platón.