Avatar uživatele
Kryšpín

Nepřehnal to pan V. Klaus, poslanec za ODS?

Pan V. Klaus prohlásil, lidé jako já jsou v sociálních sítích masově blokováni. Některé názory jsou vytlačovány z veřejného prostoru, je to útok na svobodu slova. Část uvedena na Centrumu.cz, mám dojem, že za to mazači nemohou, takové úpravy mohou být nařízeny z vlády, nebo hlavního města Bruselu.
A věřím, pokud by to bylo nad míru přiměřenou, tak se začne pražská elita bouřit, odborníci na trenky, ochránci práv a humanisté všech směrů, ochránci práv a.p.. Ovšem v zájmu rozdělené společnosti, z důvodů část vzhlíží k USA, část k Německu a rovněž také k Rusku prostě diskuze zakázat a tím se národ stmelí.

Zajímavá 0 před 1921 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

jiná odpověď

.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

jiná odpověď

Kryšpíne, mám chuť Vaše tvrzení bez podložení odkazem nahlásit. (Nejsem sama, komu to vadí, na chybějící odkazy Vás tu opakovaně upozorňuje více lidí.)

K tvrzení pana Klause např. video z rozhovoru na DVTV:
https://video­.aktualne.cz/dvtv/klaus-lide-maji-pravo-rikat-hloupe-nazory-eu-utoci-na-svobod/r~9d8d36­1a240711e990fd0cc47ab5f1­22/?fbclid=IwAR3cvL4SkEL­8wb24M63aclBQZou­HFZNxNacDDUqRQKH6u­I_p9ey_HsVKdvg
________

K otázce:

Ne, pan Klaus to nepřehnal. Facebook dost často maže
příspěvky podobné tomu, který byl smazán panu Klausovi.

Dále lidem s podobnými názory a projevy neumožňuje používání
Facebooku po určitou dobu. První blokace byla na pár (48?) hodin,
další je na 7 dnů a další na 30 dnů.

Běžný uživatel si založí „náhradní“ profil a jakmile se k původnímu
profilu dostane, dá vědět přátelům. Pro politika tento model není příliš
vhodný, protože jej sleduje více lidí.
__

K mazání příspěvků na sociálních sítích:
Podle mne je jediný, kdo má právo určit, co se u něj (ne)smí objevit,
provozovatel sítě či webu. A nikdo nemá právo mu do toho mluvit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

jiná odpověď

Ne, nepřehnal. Máme všichni plná ústa o svobodě projevu, ale chraň Bůh, říct na plno co si opravdu myslíme. A svádíme to na fakt, že to co si myslíme a chceme sdělit, nesmí nikomu ublížit, i kdyby to byla pravda.

Druhou věcí je, že rozdílné názory vyvolávají rozličné rozepře, tak že je nejlepší rovnou mazat proud, co se mi nelíbí, případně diskusi ani neumožnit.

Upravil/a: autacek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

Pan V. Klaus nemá pravdu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

jiná odpověď

Tak zrovna Klaus junior si stěžuje na to, že jeho názory jsou vytlačovány z veřejného prostoru.....To je prosím člověk, který každý týden obšťastňuje svými myšlenkami čtenáře novinek/práva, člověk který se každou chvíli objevuje v médiích od TV Barrandov po ČT, člověk, jehož každé „kýchnutí“ hned zarezonuje mediálním prostorem. Já tedy nemám dojem, že by se ke mně páně Klausovy hluboké úvahy nedostávaly…

Upravil/a: xxx3

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kryšpín

Ivzez, uvedená část rozhovoru pana Poslance Parlamentu České republiky Václava Klause člena ODS, uvedeno dne 30 ledna LP 2019 na Centrumu.cz tak jak je uvedeno v otázce.

Pokud máte problém otevřít Centrum.cz, včetně paměti velmi rád vypomohu.

V případě že máte v úmyslu práskat je to dovoleno, zatím není zakázáno, máme dlouholetou tradici kolaborantů od roku 1939 do roku 1945, za soudruha Gotwalda, za soudruha Husáka, také se něco dědí a je to rovněž pro část národa národní sport.

před 1921 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Kryšpíne odkazujte na svá tvrzení.

Chcete-li od někho na něco názor, nenuťte jej, aby si to sám Vaše tvrzení dohledával → copak Vám nestačí, že je někdo ochoten Vašim otázkám věnovat svůj čas? Musíte ještě k tomu být bezohledný a okrádat jej o další čas?

A naučte se správně formulovat:
Nahlášení nevhodného chování není práskání.

před 1921 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek