Bronzový

Nepřehnal to pan V. Klaus, poslanec za ODS?

Pan V. Klaus prohlásil, lidé jako já jsou v sociálních sítích masově blokováni. Některé názory jsou vytlačovány z veřejného prostoru, je to útok na svobodu slova. Část uvedena na Centrumu.cz, mám dojem, že za to mazači nemohou, takové úpravy mohou být nařízeny z vlády, nebo hlavního města Bruselu.
A věřím, pokud by to bylo nad míru přiměřenou, tak se začne pražská elita bouřit, odborníci na trenky, ochránci práv a humanisté všech směrů, ochránci práv a.p.. Ovšem v zájmu rozdělené společnosti, z důvodů část vzhlíží k USA, část k Německu a rovněž také k Rusku prostě diskuze zakázat a tím se národ stmelí.

Odpovědi:

Zlatý

jiná odpověď

.

Zlatý

jiná odpověď

Kryšpíne, mám chuť Vaše tvrzení bez podložení odkazem nahlásit. (Nejsem sama, komu to vadí, na chybějící odkazy Vás tu opakovaně upozorňuje více lidí.)

K tvrzení pana Klause např. video z rozhovoru na DVTV:
https://video.aktualne.cz/…
________

K otázce:

Ne, pan Klaus to nepřehnal. Facebook dost často maže
příspěvky podobné tomu, který byl smazán panu Klausovi.

Dále lidem s podobnými názory a projevy neumožňuje používání
Facebooku po určitou dobu. První blokace byla na pár (48?) hodin,
další je na 7 dnů a další na 30 dnů.

Běžný uživatel si založí „náhradní“ profil a jakmile se k původnímu
profilu dostane, dá vědět přátelům. Pro politika tento model není příliš
vhodný, protože jej sleduje více lidí.
__

K mazání příspěvků na sociálních sítích:
Podle mne je jediný, kdo má právo určit, co se u něj (ne)smí objevit,
provozovatel sítě či webu. A nikdo nemá právo mu do toho mluvit.

Stříbrný

jiná odpověď

Ne, nepřehnal. Máme všichni plná ústa o svobodě projevu, ale chraň Bůh, říct na plno co si opravdu myslíme. A svádíme to na fakt, že to co si myslíme a chceme sdělit, nesmí nikomu ublížit, i kdyby to byla pravda.

Druhou věcí je, že rozdílné názory vyvolávají rozličné rozepře, tak že je nejlepší rovnou mazat proud, co se mi nelíbí, případně diskusi ani neumožnit.

Bronzový

Pan V. Klaus nemá pravdu

Bronzový

jiná odpověď

Tak zrovna Klaus junior si stěžuje na to, že jeho názory jsou vytlačovány z veřejného prostoru.....To je prosím člověk, který každý týden obšťastňuje svými myšlenkami čtenáře novinek/práva, člověk který se každou chvíli objevuje v médiích od TV Barrandov po ČT, člověk, jehož každé "kýchnutí" hned zarezonuje mediálním prostorem. Já tedy nemám dojem, že by se ke mně páně Klausovy hluboké úvahy nedostávaly...

Diskuze k otázce

Bronzový

Kryšpín

Ivzez, uvedená část rozhovoru pana Poslance Parlamentu České republiky Václava Klause člena ODS, uvedeno dne 30 ledna LP 2019 na Centrumu.cz tak jak je uvedeno v otázce.

Pokud máte problém otevřít Centrum.cz, včetně paměti velmi rád vypomohu.

V případě že máte v úmyslu práskat je to dovoleno, zatím není zakázáno, máme dlouholetou tradici kolaborantů od roku 1939 do roku 1945, za soudruha Gotwalda, za soudruha Husáka, také se něco dědí a je to rovněž pro část národa národní sport.

Zlatý

ivzez

Kryšpíne odkazujte na svá tvrzení.

Chcete-li od někho na něco názor, nenuťte jej, aby si to sám Vaše tvrzení dohledával → copak Vám nestačí, že je někdo ochoten Vašim otázkám věnovat svůj čas? Musíte ještě k tomu být bezohledný a okrádat jej o další čas?

A naučte se správně formulovat:
Nahlášení nevhodného chování není práskání.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 4597
Zlatý Drap 2831
Zlatý led 2027
Zlatý Kepler 1578
Zlatý marci1 1530
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý ivzez 1230
Zlatý quentos 1228
Zlatý mosoj 936
Zlatý gecco 818

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.