dust8

Nepřehání to dnes už ten vítr?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Není to nakonec bouře Bella ?

Další odpovědi
elkon

U nás žádný vítr není.

Tabea

U nás nijak nefouká. Studený vítr v zimě nemusí být nutně negativní, často příjemně pročistí ovzduší, zejména ve městech, tam je to potřeba. Pokud tedy není nějaký vichr, ale snad ani mediální plátky o tom moc nepsaly.

Mc Merkurion

… zatím je je to ještě cajk, bejvá horší …

Kepler

Na východě ČRdele zatím klídek, ale ono to dojde. Prý se nedoporučuje za vichru venčit psa na vodítku, protože najednou zjistíš, že pouštíš draka. Hlavně, že to rozehnalo tu blbou inverzi a po více týdnech jsem zase viděl svítit sluníčko, To byl paprsek do mé duše zprahlé, hned jsem měl lepší náladu. Duj větře, duj!

led

Ak si myslíte, že to vietor preháňa, zažalujte ho.
Ako obhajkyňa práv vetrov zastávam názor: vietor je nevinný,
Na príčine sú tanečnica Zem aj so svojim partnerom Slnkom, ktorí vo svojom tanci vesmírom vytvárajú premenlivé počasie. Vietor sa len snaží udržať na svojom mieste, ale ich divoký tanec ho strháva ponad moria a svetadiely, kde naráža na nevinné oblaky…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

@Tabea: … ale nemlčí, pííšou o tom už od včera: https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/vychod-a-sever-republiky-zasahne-silny-vitr-40346210

Tabea

Čtu hlavně regionální zprávy.

Ametyst

Tabea: pokud o tom plátky mlčí, znamená to, že v Praze, kde se vyrábějí zprávy, nefouká. U nás už lítají povětřím plasty a větve a nárazový vítr je hrozný. Pardubicko.

Tabea

Na Šumavsku bez většího větru.