jojco

Nepoznáte niekto mesto na obrázku?

http://i40.ti­nypic.com/mm0pv­.jpg

Nejlepší odpověď
bolak

Na první pohled…nevim, ale tam vzádu je taková podivná bílá budova-věž, která asi nebude zrovna obvyklá, na to bych se zaměřil.
A pokud ti tu nikdo nepomůže, tak zkus nějaký stránky kde se zabejvaj architekturou.

PS: Zajímavý… pořád slýchávám o tom jak vás ten rok 93 poškodil, ale když vidím ty vobrovský budovy, tak na tom na Slovensku nemůžete bejt zas tak špatně.

Další odpovědi
Adéla Joon

Mám pocit že to není fotka, ale že to je udělané přes nějaký program ;)

lesi20

Kazachstan, Astana