Lizart121

Nepochopila jsem konec Dextera

Dobrý den, dočetla 1. knihu jsem o Dexterovi. Na konci se píše, že Brian zemře a LaGuertová se mu nabodla na nůž, načež se poté konal policejní pohřeb, jenže na internetu psali, že je LaGuertová i v dalších dílech. Vysvětlíte mi to prosím?

Nejlepší odpověď
huxa

LaGuertová-to je ta policajtka, jak kvůli ní musela hrát dextrova sestra šlapku? jestli ano, dextrův brácha ji zabil a už se tam objevovala jen v ségřiných vzpomínkách