pepe88

Není trochu změněná chut piva?

Prozkoumejte chut Kozel 10,11 a Pilsner urquel.

Nejlepší odpověď
Kepler

Kozel mi nechutnal nikdy, ale velký posun k horšímu jsem zaznamenal u plzeňského.

Další odpovědi
Lamalam

Kozel mi nikdy nechutnal a prozkoumávat ho nehodlám, Plzeň je stejně průměrná už delší dobu.

Jiří Bohumil

U nás v hospodě přestali Kozla čepovat a přešli na Svijany, takže v současnosti nemohu posoudit. Pilsner urqel nepiju, je drahý a je mnoho jiných dobrých a kvalitních piv za levnější cenu. U piva je důležité, jak se udržuje a čepuje. Když jsem u nás, loni, náhodně, v jedné hospodě „dal“ Pilsner, nedala se pít. Byla málo čepovaná a dlouho na „čepu“. S lahvovými nemám zkušenost.

marci1

Co „Plzeň“ změnila majitele, zdá se mi, že pivo „Asahi“ má chuť minus. 🙂

gecco

Momentálně piju Pilsner Urquel, bohužel plechový – chut běžná, bývala lepší…
Ale to už je dýl…

jepik

Vždyť tyto piva patří jednomu majiteli. Jak se to dělá- jeden čas se povídalo, že lahvovou plzeň stáčejí a vaří v Polsku. Prý se to dalo poznat podle kódu na flašce, kde je jistota že to skutečně pochází z Velkých Popovic. Třeba to uvařili v jiném pivovaru stočí a dají nálepku kozel. Taky je rozdíl jestli uvaří silné pivo a pak ho naředí .Ušetří na nákladech , každý jenom spekuluje jak zákazníka ošidit. Udělá se reklama v televizi třeba na kozla. cena reklamy se promítne v ceně piva ale pivo se nedá pít. Dobré věci nepotřebují reklamu (piva) to se rychle mezi lidmi roznese.

Emefej

Plzeň je slabší už delší dobu, s Japonci to nesouvisí. Kozla nepiju.

Klaproth

Kozel je hnusný odjakživa. Plzeň je divná asi tak posledních 10–15 let.