Rokio

Není to neskutečné, že oběť dopravní nehody skončila v rukou policie?

Zde je odkaz na článek: https://www.krimi-plzen.cz/a/radcice-2020-10-10-221035/
zdroj: krimi-plzen.cz

Podle mě měl chodec dostat odškodné.

Nejlepší odpověď
Dochy

Jaká oběť? Ilegální přistěhovalec, zpitej jak dělo, na silnici v noci sám bez reflexních prvků… Takže se dopustil minimálně několika přestupků a možná i trestných činů. Může to být vyhodnoceno i tak, že do jízdní dráhy nečekaně vběhl, řidička ho nemohla včas zaregistrovat a pak bude vina plně na něm.

Další odpovědi
Drap

Za co? Několikrát porušil zákon a je zde nelegálně. Kdo překročí nelegálně hranice by měl dostat trest, který by začínal nejméně na deseti létech vězení.

elkon

Co je na tom neskutečného, vše je jasně vysvětleno. A že by měl něco dostat, není důvod.

aliendrone

Mně se stalo (coby řidiči) něco prakticky stejného, jen chodec zdechl cestou do nemocnice. Na první pohled „pohoda“, jasná věc, ale to jsem se HLUBOCE MÝLIL. Nakonec jsem byl rád, že jsem z toho vybruslil bez následků (neptej se co všechno jsem musel a kolik to stálo). Bylo to pro mne VELKÉ poučení o tom, jak funguje „právní stát“. :(

Mc Merkurion

… ZA CO ODŠKODNÝ ??? s těmahle názorama raději na silnici nelez !!!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.