Není to málo????!!!

Co s tou naší justicí je???

Pohlodko měl podle obžaloby dítě usmrtit úderem do hlavy a následným prošlápnutím hrudníku. Přivolaní lékaři už děvčátku nemohli pomoci. Na místě činu je vystřídala už jen policie a pohřební služba.

Proč nechávají děti feťákům?? Kde byla ta sociální pracovnice,která má dohlížet na to,jestli jsou děti v pohodě?? Dostal jen 20 let,není to málo??

Celý článek zde:

http://www.no­vinky.cz/krimi/206737-za-vrazdu-dvoumesicni-dcery-dostal-mlady-muz-20-let.html

Nejlepší odpověď
anonym

Je to malo,pred chvili jseme o tom mluvili s manzelem,v Usa by dostal dozivoti,trest smrti.Nase zakony nechapu!

Další odpovědi
SinceX

Tenhle článek jsem četl, a čekal jsem, že to sem někdo napíše, proto jsem se tu objevil po dlouhé době, já si osobně myslím, že ten člověk by tam měl shnít, nebo dostat trest smrti. Co komu udělalo, chudák dítě, mělo před sebou ještě celý život. Jestliže sis všiml/a, nebyl to jenom feťák ale i róm, sice je neodsuzuji za rasu ale tohle je s prominutím sviňárna posledního kalibru. Co dělat? Teď už nic, pokud tam byla nějaká sociální pracovnice, která odpovídala za to děvče, tu by měli též vysoudit, prakticky to byla i její vina…

annas

Domnívám se, že muž by měl být zavřen doživotně a měl by tvrdě vydělat to, co stojí nás, daňové poplatníky.

Z takových činů mě obchází hrůza. Kde se stala chyba, že rodičům nechali dítě? Uvědomí si to někdo? Dítě se narodilo do nesprávné rodiny. Jenže už je pozdě!!!

Miroslavst

Těžko odhadovat, zda je to málo či dost. Žijeme ve státě, kde platí právo a rozhoduje soud. Pokud by se soudilo oko za oko, vrátili bysme se hodně a hodně zpátky. Ano, souhlasím, že sociální pracovnice by měla nést určitou míru zodpovědnosti. Tímto se nechci zastávat zločince, ale věř, že za vraždu dítěte je v očích vězňů tím nejhorším a tak si tam alespoň těch 20 let pěkně užije.
Na druhou stranu a teď mě prosím neberte za slovo je možná dobře jak to dopadlo. Bůhví co by miminko muselo ještě snášet. Takto má jednou provždy klid. Vím, zní to hrozně, ale pokud se nad tím zamyslíte…
Něco jiného je, pokud soud odsoudil viz odkaz:
http://www.no­vinky.cz/krimi/206750-stokrat-znasilnil-nevlastni-dceru-odpyka-si-deset-let.html a ta s tím musí žít po celý život. Domnívám se, že tento čin je horší co se dítěte týče.
V prvním případě chudák holčička, ale má to za sebou v druhém případě si myslím, že holka je větší chudák poznamenaná po celý zbytek života. Zde se mi zdá trest nízký, ale jak jsem psal v úvodu, nejsem ten, kdo může soudit. I tento člověk si svých deset let ve vězení užije a dobře mu tak.

Toruk

Neházel bych to jednoznačně na soc. pracovníky, jelikož jednání narkomanů je nevyzpitatelné… na druhou stranu, je fakt, že soc. pracovníci mohli přihlédnout k tomu, že se dítě nachází v nevyhovujícím prostředí i po technické stránce.

Ano, je to špatné co ten darebák provedl nemluvněti, ale nadáváním se nic nevyřeší. Je třeba se starat o to, aby v budoucnu takoví mizerové vyrůstali čím dál míň.

standa

Justice za daný trest přeci ´nemůže´…, pracuje pouze s takovým trestním zákoníkem, který těžkopádně proleze parlamentem. A debata na téma, že by si některé druhy trestných činů nepochybně zasloužily přísnější měřítko, je na naší laické úrovni úplně zbytečná ☹

Ale měl bych jeden optimistický odhad, a to že ta kreaturůra v base nedožije 5-ti let. Trojkaři si ho tam podaj´ 🙂

kropitko

to SinceX,právě je překvapující,že ten člověk vypadal jako cikán,ale právě ti své děti milují a nikdy by jim neublížili…nikdy by se jich nevzdali,samozřejmě jsou případy,které porušují veškerá pravidla…Nemůžu ani napsat,co bych takovému člověku udělala já…Proč lidé musejí pořád někomu ubližovat,kde se bere takový dobytek???