Lgee

Musí takový vězeň aspoň pracovat?

Navozují na předchozí otázku, pokud bude mít takový dluh bude vězeň aspoň nucen k práci? Pokud ne tak by mě zajímalo na jakém principu bude vlastně trest založený, vždyť bude akorát za mřížemi bez denního světla, možná par znásilnění, a špatné jídlo.

Nejlepší odpověď
Edison

Trest je odnětí svobody. Ovšem nucení k práci je považováno za otrokářství, tedy proti lidské důstojnosti. Bohužel.

Další odpovědi
ivzez

Ne, nemusí.
Nikdo u nás nesmí být nucen k práci.

Lgee

Edison – pokud by ten vězeň byl na samotce a ještě ho propustili třeba dřív po 5 letech tak je to spíš takový odpočinek jak sem koukal na obrázky zas tak brutální mi to nepřijde akorát je člověk za mřížemi ..