Avatar uživatele
zjentek

Není těch fobií najednou již nějak moc?

Když jsem já byl děcko, tak existoval jenom strach z výšek a ze zubařa, ale to už muselo být fakt hodně vysoko a holky možná ještě strach z pavouhů a injekcí, ale to se nepočítalo, bo to byly holky.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, gecco před 2597 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Trpíš fobofobií.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Máš fóbii z fóbií??
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Neposloucháš zprávy? Všeho máme více. Více peněz, více svobody, více majetku, větší důchody a jiné sociální dávky, více kvalitnějších potravin, více banánů, více toaletního papíru, více migrantů/to asi nebyl ten nejlepší příklad/,více aut, dožíváme se vyššího věku, průměrná výška se zvyšuje, více vražd, více zločinů,více politických nesmyslů,tak nevidím jediný důvod, proč nemít i více fobií.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Je a budou stále přibývat. Lidé touží své „strachy“ lékařsky pojmenovat. Kdysi žádné fobie neexistovaly, nikdo je neměl. Strach z výšek byl pud sebezáchovy a strach ze zubaře byla normální obava z bolesti.
Uklidňuje mě, že tak málo lidí má „zytofobii“. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Ad Drap: Moc souvislostí v tom nevidím, spíše naopak. Tak kupř. naprosto souhlasím, že naopak zcela vymizela třeba fobie ze skládanýho hjajzlpapíru!

před 2597 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek