Boy 13

Nemůže tato činnost očím ublížit ?

Jednou se mi stalo, že mi spadla do oka řasa, tak jsem si umyl pořádně ruce a vyndal jsem ji, řada se nacházela na duhovce, když jsem takto prstama tu řadu z oka ,,setřel" pryč, nemohl jsem si poškodit při tom rohovku ? Dělal jsem to bříškama prstů, nemohl jsem si oku ublížit ? Moc děkuju.

Odpovědi
Smack

Pokud nemáš mozouli, tak ne.

Funna

ne…a tvá chypochondrie je mnohem závažnější diagnóza, tu bys měl řešit…
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Hypochondrie

elkon

Tvé nesmyslné obavy ti škodí víc než nějaké řasy a třísky. Konečně navštiv lékaře.

Kelt

A co když ti padne do oka pěkná holka? To může ublížit nejen tvým očím, ale i celému tělu a může tě to poznamenat na celý život.