Avatar uživatele
sveracz

Nemůže být koronavirus jenom zástupný problém na odvedení pozornosti od něčeho jiného?

Co když se teď řeší něco podstatného co nám tady v tom humbuku zanikne? Chápete – jako když se někdo snaží vykrást banku tak vytvoří problém na druhé straně města, aby odvedl pozornost

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, aliendrone, Ametyst před 1507 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Ne, to opravdu není.
Ale samozřejmě je dobré nenechat se tím pohltit a sledovat i dění „mimo humbuk.“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to by mně teda zajímalo, jakej problém bych kamufloval celosvětovou pandemií … že by chtěl Babiš odvést pozornost od dotací ???

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Já bych řekl, že my si to podstatné začínáme uvědomovat teprve tehdy, kdy nemůžeme bezhlavě a bezcílně někde sedět, kecat a tvářit se, jak jsme důležití, ale že si začínáme uvědomovat, proč jsme tady a jaký vlastně máme úkol.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
novvic

@Mc Merkurion Co třeba potvrzený kontakt s mimozemskou civilizací?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Klidně to tak být může. Jenom tady jsem už psal, že korona neexistuje a všechno je to jen test připravenosti pidlivizace. 😁

Néééé… dělám si legraci… 😁 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Nepravděpodobné. Pro většinu problémů by takové krytí bylo jako zabíjet komára atomovkou a pro ten zbytek to, že jakékoliv zakrývání postrádá smysl. Což ovšem neznamená, že se nenajdou lidé, kteří vzniklé situace/příle­žitosti nevyužijí. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Pravděpodobně ano. Byrokrati v Bruselu se nevzdávají, a ani si své choromyslné nápady nemusejí nechat schválit. Prostě nařizují.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Zástupný problém, který se vymkl? Vymkl zastoupení? (;

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek