dust8

Neměly by se hranice ČR otevřít, až bude ve všech okolních státech EU včetně Británie nula případů nákazy?

To samé pro ostatní státy Evropy?

Nejlepší odpověď
Edison

Nejde o počet případů, ale počet skutečně nakažených. To je nebetyčný tozdíl. Proto taky samotný počet prokázaných případů je číslo v zásadě o ničem, pokud nevíš, kolik bylo testováno vzorků. Opět tě odkážu na ten článek, jako to funguje ode mě:

Zdroj: https://medium­.com/@krivka.a­dam/koronavirus-pro%C4%8D-mus%C3%ADme-jednat-hned-6136d561d955

Další odpovědi
Ametyst

Proč musela neužitečná EU někomu otvirat hranice, když se teď ukazuje, jak jsou užitečné? Po celá staletí byly. Uvidíme, zda bude otevření hranic řízeno bezpečností nebo ekonomikou.