Fienir

Nemělo by se lidstvo spojit a řešit vnější problémy (vesmír)?

Má smysl stále bojovat? Nebylo by lepší se spojit a jako celek zkoumat vesmír?

Nejlepší odpověď
Drap

To možná mělo. Ale jak by jsi to chtěl udělat? Současným trendem mocných tohoto světa je pouze snaha o hromadění majetku a moci.

Další odpovědi
badisko

nevime jak by to dopadlo spoluprace s spoluprace s ostatnimi nejak neni v lidske povaze a pokud anop tak se vetsinou nejedna o rodinu a ti tam to obcas skripe ..vesmir zkoumame to je jiste kazdy na jine urovni ale objevy jsou vetsinou po nejake dobe zverejnene a ty co jsou tajne vetsinou slouzi k zavodum ve zbrojeni …tudiz k moci nekterych statu ..statniku atd .....ale nutno dodat a zatim si budu stat ..ze nebyt valek a zavodu ve zbrojeni tak clovek dnes neni tam kde je …lide se nemohou zmenit a nezmeni …uz proste takovi jsme …a snad prave proto ze se zenem za moci atd …se lidstvo posouva dopredu a vyviji nove a nove technologie …

mosoj

Hromadění majetku nebo moci, dobrovází celou historii lidstva !!
Proč vesmir ? Proč ne nitro Země ?

Jak to chceš udělat vždyť se nespojí někde ani v rodině, načež v činžáku !!!

cochee

Nemělo a nebylo. Vnitřní problémy (Země, když použiju protiklad k tvému „vnější = vesmírné“) jsou daleko akutnější, s daleko (časově) bližšími důsledky a s daleko hlubšími dopady pro lidstvo. (Alias „Zameťme si před vlastním prahem.“)