klumprt

Neměl by Hollan z Žít Brno nabídnout pomoc raději obětem H-systému?

Neměly by vůbec orgány veřejné moci přednostně chránit vlastní občany a až v druhé řadě občany jiných zemí?
Neměli bychom si konečně přiznat, že spasit všechny lidi na Zemi nedokážeme, a začít selektivně pomáhat spíše podle toho, jak je nám kdo blízký, než podle toho, jak moc je jeho problém mediálně pokrytý?

Nejlepší odpověď
Klaproth

H-systém mohutně sponzoroval Sociální demokracii, v té době byl jejím předsedou M. Zeman. Možná by on měl pomoci…

Další odpovědi
Arne1

Proč by to měl dělat ? On na občany kašle, hlavně že se sám zviditelní.

briketka10

Proč jen on? Všichni ti, kteří se na H-Systému
přiživovali a nyní se nechtějí přiznat.
Přehazujou si ho, jako horkou bramboru a svalují
vinu na předchozí politiky.
Je to naše ostuda a táhne se 20 let.

aliendrone

Už jsem tady mnohokrát psal o neužitečných škůdcích. Co s člověkem, který má Biskupské gymnázium a následně bakalář muzikologie, takže neumí nic a je totálně nepoužitelný? ;) :D

No nějak se přeci živit musí – ať to stojí co to stojí. A když nemůže smysluplnou, užitečnou prací, tak je tu pořád možnost být aktivistou a politikem.
(nemusí se podávat výkon, zodpovědnost nulová, peníze slušné…)
„Sláva“ tohoto totálně neschopného neužitečného exota se donesla až k nám do Práglu! :D :D :D (klídek, my máme Krnáčovou, to je také nářez! ;) :D)

Zkrátka – kandidát na převýchovu. ;) :)