Avatar uživatele
Kepler

Nemáte z té věčně zatažené oblohy depku?

Myslím, že je to tak po celé ČR. Já bůhvíjak veselou náladu nemám. V bytě mám takové přítmí, že svítím celý den, to sluníčko mi chybí. Snad ten den brzy projasní sníh.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 882 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Depku přímo ne, ale nálada je pochmurná. Sluníčko je lék, jak není, je prázdno. Zase musím uznat, že při takovém počasí je výborný odpolední šlofík.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Nikdy nemívám depku z počasí. Líbí se mi, že když je ošklivo, lidé zmizí domů, a zůstane jen příroda. Podzim byl moc pěkný a barevný, a divím se, že z té šedivé oblohy nezaprší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Vlastně ani nemám, jsem „nightwalker“. Jedině když je venku OBZVLÁŠTĚ krásně (v létě počasí na koupání) mě to trochu sejří, dřepět někde v místnosti. Tak jako tak mám zpravidla zatažené žaluzie/závěsy, není nad útulné příšeří. Navíc to překvápko, když vyrazíš ven a „jééé, ono je ještě/už světlo“. ;) :D :D

Pokud jsou dobré tepelné podmínky UVNITŘ, tak je mi počasí venku v podstatě šumák. Vedro ale nemusím, pokud tedy nejsem na koupališti. Tam se to dá udýchat. ;) :)

Prostě musíš vymyslet a provést nějakou lumpárnu bejku, abys neměl čas „na nálady“, to je celé. ;) :D :D


BTW – teď mi došlo JAK tě vyvést z depky a zaručeně vyvolat emoce. Sice nwm JAKÉ budou, ale jsem si jistý že BUDOU! https://youtu­.be/i3Zk9kLWMb4?t=21

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smack

Ja to řeším rivotrilem xD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nemám.Patří to k tomuto ročnímu období.V této části roku si poslechnu i temnou muziku,která umocní i celkovou atmosféru,která stojí za prd.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Ametyst>>> Tak to jste vyjímka, „ošklivé“ počasí většina babuchen nesnáší. :)
Ale NP, také jsem na tom podobně. Tedy ne že bych si liboval ve všedních sychavých dnech (ty mě neberou ani v pozitivním a ani v negativním smyslu, prostě nuda), ale MILUJI počasí tzv. že by „psa nevyhnal“. Vichřice (nejlépe sněhové), průtrže mračen, mlhy jak mléko – to je moje. To mě tak nějak „naplní energií“, prostě PARÁDA. :)

Avatar uživatele
jirka F

Rivotril je podle mě lék na epilepsii. Sám ho beru.

Avatar uživatele
Kepler

Smack: co je to rivotril? Nějaká chechtací droga?

Avatar uživatele
Smack

Když si nato dáš 5 piv, tak je to sranda.

Nový příspěvek