IvkaH

Nemáte prosím vás vyzkoušeného něco na spánek ? Nejlépe, aby šlo o přírodní produkt ?

Zajímavá 0 před 295 dny Sledovat Nahlásit

Nejlepší odpověď
Cvrčák

2 hodiny před spánkem nekoukat do mobilu / počítače, mít ztlumené světlo, dát si meduňkový čaj, relax.

Upravil/a: Cvrčák

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Arne1

Pivo, víno - to jsou přírodní produkty.
Sex - to je také přírodní produkt.
Sugesce a vyčištění mysli, na to jsou návody pro vojáky.

0 Nominace Nahlásit

da ny

Nemám. Nic takového jsem nikdy nepotřebovala.
(Jen v nemocnici, před 44 lety jsme 3 na pokoji 5 dní dostaly tablety na spaní, díky 4., neskutečně chrápající pacientce).
V místnosti, kde se spí, má být „tma“. Tedy zatemněné okno. Žádné zapnuté elektrospotřebiče, PC, MT, obrazovka s modrým nebo zeleným světlem (ideálně MT, NTB, PC v jiné místnosti).. V horším případě MT přepnout na červené či oranžové podsvícení (stále pracuje, aktualizace aj.).
Modré a zelené světlo krade melatonin, podepisuje se na nekvalitním spánku a nespavosti.
Před spaním 2 – 3 h něco sníst (nic těžkého těsně před spaním, nechodit spát hladová). Nečíst před spaním knihy. Nesledovat a nečíst hororry, detektivky, fantasmagory apod..
Nebilancovat den. Nerozebírat starosti, vypnout mysl. NIC. Případně si představit sebe na milém místě, usměvavou, zdravou mlavou :D
Přírodních zklidňujících čajů máte výběr, kozlíkové kapky. V lékárně Vám poradí. Internet též.
Co zabere Tondovi, nepomůže Ondrovi => každému může pomoci něco jiného,
Mně by třeba uspalo kafe a někdo kouká do rána na strop :D

0 Nominace Nahlásit

PeterkaO

Když jsem měl po covidu problémy se spaním tak mi žena koupila tady tu bylinkovou směs a je fakt, že se mi po ní spalo lépe https://www.altaherba.cz/…

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví