dust8

Nemají to tlustší herečky jednoduší, když je lépe zabírá kamera z různé vzdálenosti a úhlu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Proč by to měly ty herečky mít jednodušší, na nich to přece nezáleží. Způsob jak je natočit určuje rejža a udělá to kameraman. Není problém natočit prdel větší, než ve skutečnosti je a není problém natočit kohokoliv coby Somálce. Důležitý je dojem pro diváka. Jéžiši, kde jsou ty doby, když hérečky byly ještě opravdické baby a ne anorektičky…

Další odpovědi
Kelt

V podstatě jsi položil podobnou otázku dřív než já. Pokud někoho natočím ve větším úhlovém zvětšení, nebo část jeho těla, tak se jeví větší. Mnohdy ses tímto způsobem srovnává velikost poprsí dam, svaly a výška mužů, i když realita je zcela opačná.

Rokio

Ne, mají to těžší. Mají horší zdraví, jsou méně pohyblivé a také je dokázáno, že tlustí lidé mají horší kognitivní schopnosti než hubení.

led

Nie, pre kameru je to úplne jedno, či je herečka pod, alebo nadrozmerná. Filmári dokážu zázraky, naše videnie si prispôsobia svojim zámerom, kedy aj z vás dokážu spraviť hrdinu, alebo zloducha doby bez ohľadu na váš fyzický zjav. Dnes už dokážu dokonca nakrúcať filmy aj bez herca a bez kamery.

led

Kepler, myslíte s postavou Heleny Růžičkovej?

anonym

tak pravda, Helena Růžičková to dotáhla trochu do extrému a anorektičky velmi rády vytahují extrémy z opačné strany jako obhajobu vlastní vychrtlosti. Nechme ale souboj anorexie a obezity stranou … kepler bych si tipnul měl na mysli takový ten zdravě a velmi žensky působicí střed, hezky oplácanou ženu pro kterou není podprsenka jen prostředkem k vytváření falešných iluzí z ničeho.