Dlostev

Nejvhodnější studentský účet?

U jaké banky je možnost získání nejlepšího studentského účtu? Líbí se mi Air bank, ale nikde nemůžu najít, zda tento druh účtů provozuje. Co volíte vy?

Odpovědi
Lorrien

Komerční Banka

Mají ho všichni kolem mě, nestěžují si a doporučovali mi ho. Air bank tenhle typ účtu nemá, ale můžeš říct mamce nebo taťkovi, ať Ti tam založí účet na své jméno, a pak nahlásí Tebe, jako držitele karty, dají Ti kreditku, kterou můžeš platit a vkládat na účet. Takhle to mám já ;)

Orange

ČSOB

Beer4Real

Komerční Banka

měl jsem ho po celou dobu studia a úplně bez problému, žádné složitosti atd. :)

adik97

Česká Spořitelna

tomas1541

Česká Spořitelna