Katrous

největší měsíc saturnu?

ví to někdo z vás??´?

Nejlepší odpověď
quentos

nazývá se Titan (podle obra Titána) a je zároveň druhým největším měsícem Sluneční soustavy. Viz zdroj (v angl.)

Zdroj: www.enchantedle­arning.com/sub­jects/.../qsa­turn.shtml

Další odpovědi
anonym

Titan: Druhý největší měsíc Sluneční soustavy a největší měsíc Saturnu se jmenuje Titan. Má průměr 5 150 km a je to jediný měsíc, který má atmosféru. Je hodně hustá a obsahuje převážně dusík. Na Titanu se předpokládá existence obrovských oceánů kaplaného přírodního plynu skrytých pod mračny.