Rokio

Jak se jmenují měsíce planety Saturn?

Nesmíte používat internet, ani jiné prostředky k dozvědění se této informace. Chtěl bych vás požádat o to, abyste to napsali z hlavy.

Odpovědi
Edison

Tak jich sám těch 53 pojmenovaných vyjmenuj sám… Chci tě vidět!! A nevěřím Ti ani slovo… 😁

Drap

Saturn má spoustu měsíců . Je jich údajně objeveno na konci roku 2009, 3844 Největší se jmenuje Titán,některé jsou pojmenovány, ostatní jsou vedeny jen pod čísly.

Kepler

Já si vzpomenu jen na Titan – jediný měsíc s atmosférou ve Sluneční soustavě, pak Enceladus, Dione, Japetus, Hyperion a Mimas. Víc asi ne.