Avatar uživatele
Viktorie12

Nejsem dole do hladka. Bude to vadit chlapovi?

Dneska mam na večer domluvené nečekané rande s jedním klukem a nevylucuji, že to skonci s ním poprvy u sexu, nebo mi tam aspon sahne. Nepocitala jsem s tím, tudiz jsem se na to nepřipravovala a on mne vyzvedne rovnou z práce. Nejsem do hladka, protoze jsem se dnes neholila, mám trošku chlupy. A mám tanga, normalne bych si vzala nejake jine kalhotky, kdybych to věděla. Vadilo by to chlapovi nebo to nemam prostě řešit?

Zajímavá 0 před 43 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

Jak kterému… Nezjistíš, dokud se (ho) nezeptáš. Nebo dokud „to“ neuvidí.
Nemusíš se měnit kvůli chlapovi. Kdyby mu to vadilo, spíš jeho problém. Ve vztahu pak na čem se domluvíte a co (vzájemně) upřednostňujete. Neuspěchával bych to, dokud se neznáte líp.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

TVL… 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️, co bych dal za bobra, holý, neholý!!! Jestli bude ohrnovat nos, tak s ním ani nechoď, jako! S vybíravcem, nějakým! 🤦‍♂️

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
df

Když mu nevadí, že jsi dutá, tak tím míň mu bude vadit ten zbytek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Každý chlap je jiný a každému se může líbit něco jiného, takže to není možné jednoznačně odpovědět. Některým může to, že nejsi úplně do hladka, vadit, ale většině by to pravděpodobně nevadilo. Podstatné je, že se cítíš pohodlně a sebejistě, a to je to, co by mělo být na prvním místě. Pokud máš pocit, že by tebe to příliš trápilo, můžeš to s ním prostě otevřeně probrat. Komunikace je klíčová.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Mi to je třeba jedno: měl jsem holku, co byla podobně chlupatá, jako já, a oproti mně to neměla „zastřižený“ ani „tam dole“. Pokud to dokáže udržovat v čistotě (což, třeba, u podpaží není úplně nejjednodušší a úroveň hygieny většiny lidí je nižší, než má!), což ona dokázala, já nemám problém s tím, že je holka chlupatá – v tom, opravdu, druhotný pohlavní znak není.

Stejně tak mi nevadí, když je „celá“ oholená. Nevadí potud, pokud nemá strniště. Je to i výhodné, lépe se udržuje hygiena, příjemný pach.

Co mi vadí je, když „baba kouše“, no, prostě oholí si nohy, a pak na to sere, a to strniště škrábe. 🤦‍♀️ Tak buďto se musí holit pravidelně, nebo být chlupatá – mi to je Wurst, ale „kousavá baba“ fakt ne! 🙄😅

Ze zkušenosti ale vím, že patřím k výjimce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

No a to na to jako skočíte hned někde v autě nebo v křáku nebo u tebe nebo u něj, nebo někde na hotelu? Předpokládám, že cestou do postele je možnost si koupit holítko, mám dojem, že i jednorázová holítka se dají koupit na pumpě, kde pracuješ a použít ho, Určitě v práci máte možnost použít i sprchu. No a pokud ne, tak prostě u toho sexu snad skončit nemusíte. Já osobně bych se před nějakými intimnostmi osprchovat chtěla, zejména pokud bych předtím byla v práci. Taky bych se chtěla převléct. Nebo tě může hodit domů a počkat na tebe než se upravíš. Jak prosté…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

df: Do postele „blbá baba“ nevadí. Moc užvaněná vadí. Moc intellektuální vadí (často mají mindráky, pořád něco řeší, furt přemýšlí nad nesmysly! 🙄). Ale „blbá“ ne. Pokud, teda, není dutá, jak rákos.

Avatar uživatele
df

Filip84: to platí jen pro materialisty, jako jsi ty. Mě musí ženská vyhovovat jaksi i po té duševní stránce.

Avatar uživatele
Disraeli

👍
Souhlasím, pokud nejde o vážný vztah, tak je intelekt nepodstatný a může být blbá jak chce (hlavně, že je hezká, přece 😆), ale jinak.. i blbá může být užvaněná. A hodně. 😅 Naopak intelektuálka může být i dost tichá. To už pak záleží na temperamentu a osobnosti.

Avatar uživatele
Filip84

Disraeli: Když je moc užvaněná (a blbá k tomu!): musí více, častěji a pořádněji trénovat hluboký hrdlo. 🤷‍♀️ To jí neuškodí, a co se v mládí naučí … 😂😎

Nový příspěvek