Wnaty

Nejlevnější kemp u moře – stan a dvě osoby (bez auta) se sprchou a záchody nedaleko moře?

Dobrý večer.
Chceme s přítelem v létě k moři, odvoz i stravu budeme mít vlastní (s tím, že v kempu nebudeme parkovat). Potřebujeme pouze místo na rozdělání stanu, kde bude k dispozici sprcha a záchod za velmi nízkou cenu, nedaleko moře a nějakého obchůdku s potravinami. Země? Jakákoliv na jihu Evropy, u moře, kde se dá koupat samozřejmě 🙂.

Jsme dobrodruzi, chudí študáci 😉. Máte nějaké tipy?

Odpovědi
Drap

Osobně bych volil některý z Řeckých ostrovů. Kempy jsou teď na každé pláži. Neplatí se nic a dají ti i najíst. Pokud potřebuješ dostaneš i další věci jako je oblečení atp.Tam se vždy nějaké místo pro stan najde. Ani stan si brát nemusíš. Pokud nemáš, tak ti stan, nebo buňku přidělí.

Jana5678

Podobně jsme s přítelem byli na dovolené v Itálii, na kterou nám stačili jen batohy na zádech. Nejprve jsem ale koupila několik věcí na camping na stránkách https://www.na­turehikecz.cz/, ale jen to nezbytné, a hlavně abychom to neměli zbytečně těžké. V jednom kempu jsme byli čtyři dny, přičemž nás velmi překvapila nízká cena z ubytování.

Honzyn14

My jsme takhle navštívili v Itálii město Bari, byli jsme velice dobře vybaveni hlavně díky velké objednávce z armyshopu https://armik.cz/ a přivezli jsme si stan, ešusy a vše, co k tomu patří. 🙂 Strávili jsme v kempu týden, bylo to doslova „za pakatel“, určitě bych všem doporučil.