jendysek

Které je nejlepší povolání a obor zabývající se počítači?

Dobrý večer, chtěl bych se vás zeptat jestli nemáte zkušenosti, který povolání nebo obor v počítačovém odvětví je nejlépe placený a nejvyžádanější z hlediska trhu práce a nezaměstnanosti.

Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Edison

„Počítačové odvětví“ je příliš široký pojem. Od průmyslových počítačů a systémů, přes komunikace až třeba po dopravu, zdravotnictví, vědu v mnoha oborech a bezpečnost. Počítače dělá kde kdo. Ale aplikovat digitální technologie už jen tak někdo nesvede.