Druell

Nejexotičtější země, které jste doposud navštívili?

Jaká pro a proti? Nějaké zajímavosti, zkušenosti? Co byste doporučili, kam se podívat.. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Byla jsem 3 krát v Zambii, a při tom krátce v Zimbabwe. Afrika je úžasný kontinent. Naprosto jiný a překvapivý, než jak ho známe z televize. Viděla jsem Viktoriiny vodopády, jezero Tanganijku, z letadla Kilimandžáro, jezero Malawi. Navštívila jsem dva národní parky, obří elektrárnu na řece Zambezi. Neviděla jsem slony, jenom hromádky, které po nich zůstávaly, a zpustošenou krajinu tam, kde prošli. Asi měli bezvadné mimikry. Úžasní jsou i domorodí obyvatelé. Moc se mi tam líbilo a tajně doufám, že se mi ještě někdy podaří na tato místa podívat. Třeba pak uvidím i ty slony.

Další odpovědi
roxy52

Safari ve Dvoře Králové.