Plyšák

Nejde mi spustit hra

Když jsem měla Windows 7 šlo mi pustit GTA SA…pak mě v opravně nainstalovali Windows 8 a když tam dám CD nyní… Nereaguje a nebo to napíše nekompatibilní program …jde s tím něco dělat ? Pokud ano,co ? DĚKUJI :)

Odpovědi
anonym

Zkontroluj si kompatibilitu hry s Win8…
😉
Jen – dočetl jsem se, že GTA SA potřebují Microsoft DirectX 9 – a ve Win 8 máš 11.2, takže si nainstaluj starší verzi, viz – http://suppor­t.microsoft.com/kb/1791­13/cs .

bayeer

Stahuj si nainstalovane GTA nebo od někoho si vem, jinak na Windows 8 nefunguje. Mám to vyzkoušene.

Jantar2

Zkus to pustit v režimu kompability pro starší verzi Windows… To se dá nastavit na jednotlivé programy, tak že si u zástupce hry rokzlikneš vlastnosti a tam vybereš kartu kompabiita a zaškrtneš „spustit tento program v režimu kompability“ a pod tímto nápisem už vybereš starší verzi Windows (Doporučuji vybrat Win. XP ty v tom makaj nejlépe).
Doplňuji:
A pokud ani to nepůjde (I když jsem si na 90% jistý že ano) tak můžeš spusti starší Operační systém ve Virtual PC, DOSBoxu nebo Virtal Boxu
(Všechny tyto programy jsou buďto Freeware nebo Shareware což znamená že jsou zdarma až na operační systémy které si už musíte sehnat sami) Pokud by asni to nepomohlo (Což už y bylo pravdu divné) nezbývá nic než přeinstalovat na starší operační systém

badisko

Hm … Stahni si toto … http://www.mi­crosoft.com/cs-cz/download/de­tails.aspx?id=35