balca

Nejde mi spustit hra

Prosím poradil by mi někdo? Nainstaloval jsem CSKO 1.6 na OS WIN 7,když spustím hru tak zčerná obrazovka(je sice zaplá,ale nic se na ni neděje),nejde ESC ani CTRL+ALT…---musím vypnout PC tlačítkem. Nevíte co s tím zkoušel jsem změnit kompatibilitu,ale stále nic na XP mi to nedělalo.

Odpovědi

Třeba pokud mas ANTIVIRovou ochranu tak te k tomu nechce pustit,protože ten soubor muze být nebezpečný nebo muze obsahovat viry apod.