kobranek

Proč mi nejde spustit hra Minecraft?

Když si zapnu MC launcher objeví se mi cedulka:

Launcher update is available.
Current version: 1.2.3
New version: 1.2.6
 OK

Dám OK. Objeví se cedulka:

Update unseccessful!
Restoring old launcher…
OK

Dám znova OK.Launcher se mi zavře a Minecraft se mi nespustí. Pomůžete mi prosím vyřešit tento problém?
Doplňuji:
PS: Dostal jsem chuť si zahrát, a ukázali se mi to.

Odpovědi
Rocker01

Skus přeinstalovat Minecraft a Javu.

Namy

Stáhni si jiný Launcher…

NeřeknuCZ

Ahoj, máš minecraft koupený nebo jen stáhnutý ? Od nových verzí totiž můžou hrát jen hráči, kteří mají minecraft koupený. Jestli ho koupený nemáš tak neboj … jde hrát i tak, že ho koupený nemáš. Jak už tady někteří psali tak zkus přeinstalovat popřípadě updatovat Javu, jestli ani to nepomůže, tak si stáhni jiný launcher.