Prochellie

Nějaké dvojsmysly?

Prosim potrebuju poradit nejake dvojsmysly. Př: To se hodí.

  • šikne se to
  • hodí na zem

Nejlepší odpověď
Kelt

Slečno opíšete mi ten text.
ano pane řediteli, chcete to udělat rukou.

Baví se dva pánové. Já jsem se svou ženou neměl před svatbou nic . A vy?
Nevím, Jak se Vaše žena jmenovala za svobodna?

Další odpovědi
Hamon

My letci mame ocelove ptaky.

quentos

  • teď si honem nevzpomenu, z které to je knihy, ale přivandrovalec se špatnou angličtinou chlubí, že je „self-made man“, tedy že vlastní pílí dosáhl svého profesního postavení. Bohužel ho při tomto chlubení zradí jeho jazykové znalosti, takže z něj vypadne: „Já jsem se udělal sám!“
  • Je fatální rozdíl, zda napíšeme „nehoň mě“ nebo „nehoň mně“.

… a na závěr hořká životní příhoda korunovaná dvojsmyslem:

Po několika minutách marného přesvědčování, že jsem pro ni ten pravý, zdrceně odcházím, ucediv, že mě pěkně trápí.
„To si robíš sám,“ na to ona. Svěřím se s příhodou spolubydlícímu a ten se naprosto neočekávaně složí smíchy.
„Víš, cos jí měl říct? A co mi tak asi jiného zbývá … než ROBIT SI TO SÁM?“

klob1

žena říká"Musím dojít nebo musím dojit „. ´Jenže ona to řekla moc rychle.
Já ho vytáhnu.
Pan Menšík, chodil do školky a tam chodili do kruhu děti a říkali: "Já jsem kravička, nadoj si mlíčka, Janku,doj, Janku doj“. Jenže dodnes nikdo neví,kdo koho dojil?
Nebo to samé,ale pak paní učitelka an něho zařvala:„Menšík, zatlač!“ No a ono se mu to skutečně povedlo..
Tak co? Už mu dala?
Vrátil jsi mu ten nůž? A co říkal?
Měl ptáka Ohniváka.
Dělali to spolu tak dlouho, až byli z toho velice unaveni.
Přistoupila starší dáma, přisedla mu Dařbujána.
A jak na ni kouk, hned jí ho tam fouk.
Koukej mazat!
Kdepak lítáš?