Mládežník

Proč mi nefunguje mikrofon a sluchátka u iPhonu? Telefon je vůbec neregistruje.

Dobrý večer,
vyskytl se mi takový problém. Jednoho dne mi prostě z ničeho nic přestala fungovat sluchátka od IPhonu. Ne že by nepřenášela zvuk, ale ten můj telefon je prostě vůbec neregistruje. V portu není ani smítko prachu, není vidět ani žádné poškození. Stejně tak mi přestal fungovat i mikrofon, který nefunguje vůbec. Nevím, co s tím mám dělat… Mohl by mi někdo poradit prosím?

Typ: IPhone 7
Verze softwaru: IOS 14.3

Odpovědi
nyjono

To mi je opravdu líto. Ale technika prostě někdy selže.
A nedávno jsi psal, že tě doma nutí chodit brzo spát, ale tentokrát to zřejmě neplatí.
Tak by sis mohl aspoň přečíst, že do pole pro vložení dotazu se vkládá dotaz, nikoli informace.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mládežník

Ten minulý příspěvek byla spíše recese (aspoň myslím, ten půlrok je dlouhá doba), nicméně úplně nechápu proč to sem zatahuješ… Je to úplně jiná kategorie a otázka. Jestli neznáš odpověď na můj problém, tak raději ani neodpovídej. Pokud máš takové nutkání komentovat věci které se tě netýkají, tak jdi třeba do politiky. Andrejko už na tebe čeká s otevřenou náručí.