Zuckeer

Nefunguje mi Instagram na iPhone. Poradíte?

Nefunguje mi aplikace INSTAGRAM na IPHONU.
Když se chci přihlásit na jakýkoliv účet, napíše mi to: „U vaší žádosti došlo bohužel k problému.“
Už nevím čím by to mohlo být, aplikaci mám aktualizovanou­,nekolikrát sem ji přeinstalovával, ale na žádný účet se tam nejde přihlásit. Když se přihlašuji přes Safari nebo na PC tak to ovšem funguje.
Nutno podotknout, že nedávno mi někdo účet trvale odstranil, tak jsem byl nucen si vytvořit nový, ale s odstraněním účtu mi vypověděla i celá aplikace. Takže by měla být chyba v aplikaci. (Restart telefonu taky nepomohl). Najde se tu nějaký odborník prosím?

Odpovědi
Hlada

S odborníkem jsi se už setkal. Byl to ten, který ti trvale odstranil účet. Zřejmě to udělal pro tvé dobro, aby tě přiměl k účelnějšímu trávení času, než je čučení do telefonu.