Patrik950

Proč mi na nové telefonní číslo nechodí SMS z internetu?

Dobrý den,
Dnes jsem si udělal nově telefonní číslo, a nechodí mi tam smsky například ze steamu, outlooku, gmailu, instagramu, nevím proč prostě jsem si chtěl změnit číslo, a nic.
Ale když napíšu kamosovi nebo on mně, tak to funguje. Poradite mi prosím?
Nechodí mi zprávy od steamu, gmailu atd
Ale od kámošu jo nebo od rodičů
Není nějaká doba na to kdy to půjde?
S pozdravem Patrik.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Jsi připojen na Wi-Fi? Zkontroluj Settings.

Další odpovědi
Kepler

Ostatní zřejmě nevědí, že máš jiné číslo. Kamarád to ví, protože ti odepsal na tvoje nové číslo. Bylo by vhodné rozeslat všem kontaktům informaci, že máš už jiné číslo.

Edison

Nějaký zmatek, ne?? A už ses ptal… Použij edit původní otázky. Nejspíš si pleteš službu SMS a data… To jsou dvě naprosto různý věci. Takže znova, co ti vlastně nechodí??? Na čom s kámočem komunikujete???

Edison

Tyjo… to je zase bláboloidní dotaz a ještě bláboloidnější odpověď… ta nominovaná… hehehe…

Pepa25

Přesně. No nic, aspoň si můžeme povzdechnout nad dnešní mládeží, která má tolik komunikačních možností, že už nedokáže nedokáže ani to základní: jestli jí jde o SMS, zprávu nebo notifikaci …