salsa verde

Nedávno tady někdo psal že bude testovat novou zelenou kávu, jak to dopadlo?

chutnala?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ano to jsem byla já , káva je chutná- řekla bych,že není tak silná jako klasická káva .Má jemnější aroma a chutná dobře,tak si ji bez obav kupte. Zrovna si na ní pochutnávám.
Doplňuji:
Je fakt jemná ,jinak si dávám mléko, ale do této ne ,tu jsem si vychutnala čistou .

Další odpovědi
BEAES

Také jsem ji zkusila, byla v časopise ve vzorku, ale zdá se mi stejná jako všechny ostatní instant. kávy.

hanjimka

Taky jsem si ji o víkendu koupila a mě chutná moc.