FikeCZ

Něco mi teď je, ale nevim co

Nevim co se to semnou deje ale přišlo to asi před 5 minutama začal jsem se uplny cely chvět ale ne zimou jak když zavislosti nebo tak něco..Dneska jsem měl asi jenom 500ml energy drinku..Prostě se mi klepou ruce a je mi tak divně .....
Doplňuji:
to bude asi tim :( Posledni dobou mam s rodičema problemy!

Nejlepší odpověď
anonym

Nemuzou to byt nervy ? Nemate toho v posledni dobe nejak moc ? Nebo starosti , ktere " ze sebe " chtete zklepat ? ☹ -iv-
P.S. nevim , jestli s, nebo z . ☹
No , tak to je jasny – ty rodice. Mozna maji i oni problemy s vami. 🙂 Zkuste se nad problemy v klidu zamyslet , a nebo : Napiste do diskuze , rozebereme tu s vami ty vase !
🙂

Další odpovědi
led

Zmena počasia + energy drink + psychická vyrovnanosť (stresy) = zlá kombinácia.
Osobne by som,počasie neviem ovplyvniť, obmedzila ten energy drink a stresy. Nie je to veľmi zdravý nápoj. Neverte reklamám. Nápoj podobného typu, s akýmsi násilným dopingom, vždy (opakujem vždy) zanechá následky na zdraví. Skúste sa opýtať svojho lekára.

dědapetr

Zavolej na pohotovost a popiš jim ten problém a dostaneš kvalifikovanou­ radu.

greycell

každý TAM jednou musíme!

Andělé

Pokud jste nic nejedl a vypil jen ten drink(není zdravý),tak se nedivte,máte to z hladu.Chybí Vám energie. Také to mívám,když se za celý den málo najím,začnu se celá klepat a chvět a teprve,když se pořádně najím se mi uleví. Jezte pravidelně a hl.hodně pijte. A nepijte to svinstvo…:-)