zjentek

Nechybí tady kategorie Fantazie včetně několika svých dalších podkategorií?

Lidé by chtěli rozvíjet svou vlastní fantazii ovšem v praxi pak kladně hodnotí zpravidla pouze otázky okolo politiky, společnosti a tak podobně. Děkuju.

Disraeli, v tý poslední větě máš obrovskou pravdu. Mně nerozuměla ani máti. Ani táta. Ani kantoři. Vlastně i pes na mě zíral a kroutil hlavou. Děkuju.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Ty kategorie samozřejmě nezahrnují všechny možnosti a témata. Ale zrovna tohle by mohla být literatura, film nebo (ostatní) kultura a společnost, případně zábava aj. (podle toho jakou fantazii máš zrovna na mysli – literární, filmovou, svou/představy a podle toho tu kategorii).

Když se chce ptát třeba na své „specifické“ (fantasmagorijní ;)) otázky, tak dej třeba aktuality/zábava a ostatní, volný čas a hobby (hádanky atd).
Pro ostatní hádanky/hlavolamy nebo zábava (to spíš pro tebe). :P Stejně ti nikdo nerozumí. ;)

Další odpovědi
aliendrone

Ale no tak, nevíš, že nemá smysl honit 2 (nebo více) zajíců NAJEDNOU?
ANEBO
Skleróza postoupila, nyní stadium CEMENTÓZA a chybějcí kategorie HMYZ je zapomenuta? 😉 😄

elkon

Je tu dost kravin i bez toho. Tohle by měla být poradna, ne šaškárna. Ale v podstatě je to jedno. Ty a několik dalších podobných si zde pro své hovadiny stejně místo najde a adminovi je to očividně jedno. Aspoň s tím ale neotravujete ostatní poradny, je to takový Váš „píseček“. Tak si hrajte a já to budu s radostí komentovat (kromě seriózních odpovědí pro seriózní dotazy, které se občas také objeví, když sem zavítá normální tazatel).