Alesh

Nechcete jet někdo se mnou na cyklozájezd do Slovinska? 🙂

Na přelomu července a srpna.

Nejlepší odpověď
tom004

Měj se tam dobře,užij si to.Až budu chtít spáchat násilí na svém těle,určitě se ozvu. 🙂

Další odpovědi
anonym

Alesh , moje by to byla sebevrazda a tvoje vrazda !! Ale mohla bych te to jet s Tomem tam odpisknout. 🙂
P.S. Tom ale o tom jeste nevi – a jeho pani uz vubec ne … , tak zatim pssst ! 🙂 -iv
Ale preji ti to moc. A kdyby se nenasel nikdo tady , tak jed sam a mezi sportovci si tam najdes kamarady natotata. 🙂 -iv-

Ella

Ach ne, děkuji. Tenhle rok jsem už odmítla podobný nápad – na kole do Itálie… mě by to zabilo než bychom dojeli k hranicím, možná i dřív…

Užijte si to a dávejte na sebe pozor! =)

RQLM

a to závodit, nebo na čumandu? :D a co bychom potřebovali s sebou?