kurec

Nechávat věci na poslední chvíli – je toto přirozená vlastnost člověka, nebo jen čechů?

Odpovědi
elkon

Bez ohledu na národnost, je to vlastnost povrchního člověka.

Ametyst

Je to přirozená lidská vlastnost. Češi a Poláci jsou naopak uspěchaní, nepodeziram je z nechávání věcí na poslední chvíli.

Pepa25

Je to vlastnost jen některých lidí, češství s tím nemá nic společného: jsou Češi, kteří se tím řídí, ale i spousta těch, co nepřestanou, dokud nemají hotovo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Justin1

Ametyst: To si úplně nemyslím. Někteří Češi zjevně odkládají čas, kdy začnou dodržovat opatření, na co nejpozdější chvíli, protože jim asi připadá velice správné užívat si nenošení roušek a respirátorů na úkor ostatních.

Ametyst

Aha, já zase mohu porovnávat s cizinci, kteří jsou naprostí pohodáři a nic je nepřinutí zrychlit krok. Přísloví “Vždycky pojede další vlak” je pro ně typické.