luky.1986

Nechal jste se nekdo zhypnotizovat a pomohlo vam to v necem?

Pokud ano, rozepiste se trochu.

Odpovědi
anonym

Ano, podstioupila jsem autohypnózu podle návodu a můžu říct, že dobrý, podrobnosti viz.

https://www.kos­mas.cz/knihy/60866/ta­jemstvi-hypnozy-a-sugesce/

lexx

nikdy, je to hazard a risk s trvalými následky, pouťové kejklíře – komedianty co to provozujou pro zábavu publika nakopat do sedací části těla

ivzez

Léčebná hypnóza prováděná odborníkem
(psychiatrem nebo klinickým psychologem)
by podle mne neměla nikomu ublížit.

S autohypnózou bych radila spíše opatrnost.

A „pouťovým šarlatánům“ se vyhněte.

Lamalam

Na studiích jsem se jako pokusný objekt účastnila výzkumu na psychiatrické klinice. Byla jsem několikrát uvedena do hypnotického stavu. Pomohlo mi to v tom, že nám platili 40 Kč na hodinu.

Danina65

Velice, VELICE, ale opravdu velice opatrně. Znám pár lidí, co do toho dělají, a není to sranda.Musí to dělat někdo, kdo to opravdu umí.Bohužel znám také paní, která díky hokus pokusům tráví svůj čas na psychyně.:-(