zjentek

Nebylo by rozumné zohlednit v informaci o smazané otázce (email, interní pošta) také již existující odpovědi na ni?

Příklad:

Zítra, tedy v neděli, položim otázku s tím, že si odpovědi na ni přečtu příští sobotu. V průběhu tří následujících dnů po zadání textu dostanu osm odpovědí, ve čtvrtek pak nějaký komenty do diskuze jako bonus a v pátek otázku „někdo postižený“ smaže.
V sobotu, dychtiv nových poznatků otevírám svůj profil a jediný, co po otázce nalézám, je informace o tom, že příspěvek bude posouzem administrátorem a také důvod posouzení, který (konkrétně v mým případě) bývá vylhaný výše zmiňovaným „postiženým mazalem“, což konkrétně na tomto serveru už někdy vypadá jako funkce!
Ok, dále se v informaci o smazaní nachází původní zadání vaší otázky i s podotázkou (asi aby vám bylo jasný, o co důležitýho jste přišli), ale jediný co tam nenajdete, jsou právě ty vytoužený odpovědi!

A proč jako ne? Vždyť tázající sem chodí jen o ně, nic jinýho. ;)))

Odpovědi
dudu

Zjenteku přiznávám, že jaksi nechápu co nadepsanou otázkou chce vlastně básník říci a také to, proč se zde stále nad něčím ošíváš. Máš snad patent na rozum nebo, co ti dává právo vše kritizovat a používat slovo mazal vždy, pokud ti něco není po vůli, resp. dle tvých představ. Účast zde ani pro Tebe není povinná a každý má právo bez diktátu svobodně deklarovat svůj názor. Takže prosím přestaň usurpovat a sklidni hormon.

zjentek

Ad djudu: Usurbovat? Ty voe co to je? Nemělo tam bejt s s háčkem?

Dudue, ty jaksi nemusíš chápat nic. Ty prostě mažeš, aniž bys chápal. Čímž také svobodně deklaruješ svůj názor. I když ses narodil bez hormonů, v demokratické společnosti toho nelze zneužívat.

dudu

Tak koukám, že sice nejsi vševědoucí, ale asi jen vševidoucí. Jinak si neumím vysvětlit,že víš čím si krátím dlouhé zimní večery.
P.S. Uzurpátor je v obecném slova smyslu osoba, která si přisvojuje cizí práva a požitky, ať už násilím nebo svévolným jednáním.

zjentek

To tvé „uzurbovat“ sis včas opravil, tak tu nemudruj moudra… ještě ti sem pak dopíšu… ;)

zjentek

Velmi rád bych ti dal odpovědi na tvé dohady, ale nemá to cenu, jelikož uživatel dudu to stejně smaže. Dokud uživatel dudu bude zdráv a při síle, nemá zde smysl vkládat upřímné odpovědi na otázky a taky asi nemá ani smysl myslet intuitivně. Dokud dudu existuje, život MUSÍ být naučený a to do posledního detailu. Sice nevíme, kdo jej učil, ale musela to být vyjímečná osobnost. Ono totiž vložit k otázce o filozofii politiky osobní obrázek z dovolené, jak při plavbě výletním parníkem bluje po celým Nilu, na to musí bejt člověk unikát, SPECIÁLNÍ UNIKÁT. Takže tohoto uživatele (žáka, pokud lépe lahodí tvému uchu) musel pro život vycvičit speciální kouč, to totiž normální smrtelník nedokáže. A fčil mluf!

dudu

Chlapče, plácáš voloviny nemající hlavu ani patu>

zjentek

To ale dělají včichni lidé, chlapše, od kolébky, až do hrobu. Jen někteří toto poznání u sebe těžko snáší- tací se evolučně považují za jakési „maximum vývoje“, dudue.

dudu

Promiň, ale s ohledem na můj rok narození pro mě chlapcem jsi a na rozdíl od Tebe, ač jsem se to celý život snažil změnit vím, že nic nevím. Domluvil jsem.

zjentek

A já zas vím, že jsem nikdo, tak nemachruj, domluvil jsem.........­.............­.............­..... ;D;D;D