jirka F

Nebude u nás něco podobného jako ve Španělsku?

Dlouhé sucho a poté silné deště a bouře.

Nejlepší odpověď
elkon

A kdo to má vědět? Čím lepší technologie, tím horší předpovědi.

Další odpovědi
Pepa25

Ano, je to pravděpodobné. Klimatická změna se (zatím) v Evropě projevuje především etrémními projevy (záplavy, sucha) s tím, že dost často je to výsledek stálého počasí třeba po 2–3 týdny, což není obvyklé (ve střední Evropě je vždy spíš střídalo proměnlivé počasí po pár dnech).

Filip84

Není ještě v televisi, někdy kolem půlnoci, taková ta kartářka, na čísle „0609 112 777 – zavolej k nám do klubu?“ 😅

Že bys jí zavolal, ona Ti na to rozhodně odpoví – víš co.

Nebo vezmi stokorunu a běž mezi Cikány. Nějaká Cikánka, stará nebo mladá, Ti za to kilo bude hádat z ruky „aj lestli bude pršát, pánko velkomožný!

No a nebo to můžeš vzít methodou „Maďara nieriskujem“ a pomodlit se nějakou tu litanii „v období sucha“, najdeš to v Schallerově misálu vzadu.

Tady Ti na to fakt jako nikdo neodpoví, protože to nikdo neví. To jsi vážně až tak natvrdlý? 🙄

cappuccino

Praha Barcelona je cca 1700km. Spanelsko je poloostrov a omyvaji ho vody more a oceanu. Ma uplne jine klima.
Takove srovnani nedava smysl.