Minas

Jaký máte názor na „Babišovo“ kuřátko?

Jugar, ano přesně to

Nejlepší odpověď
annas

Otázku jste vložil do kategorie Kultura, takže co vás zajímá?

Parodie na reklamu Babišova kuřete, která problěhla před volbami, ale stále se objevuje? Nesleduji.

http://www.ex­tra.cz/internet-si-dela-srandu-z-babisovy-reklamy-s-jardou-jagrem-tuhle-parodii-musite-videt

Prý ale vodňanská kuřata umí dobře polsky,
http://echo24­.cz/a/wyMLs/ka­lousek-vodnanska-kurata-umeji-polsky-asi-nejsou-z-vodnan

Kupuji kuřata, která jsou chovaná v naší oblasti, takže nenám zkušenosti.

Další odpovědi
anonym

Já ho tím kuřetem nenazval,

ptáč

No ano, před týdnem mě to nadzvedlo k blití. Pardon, nejde to napsat jinak. Po upečení, při jídle zjišťuji fraktury kostí. Jedl jsem tedy nejspíš ušlapané kuře silnými brigádníky, které mi má chutnat? Příště, a navždy nekupuji žádné kuře od Vodňan, nebo od Babiše. Pokládat si při jídle otázky, čím tak kuře trpělo, že nemá kost celou? To se nedá jíst, leda v lágru nebo v Somálsku.
Upravuji svou odpověď aktualizací.
Čeští studenti jeli na brigádu do Holandska porcovat česká kuřata. (2013) Naporcovaný materiál se vezl zpět do ČR. Socialistické rozkrádání evropských fondů skrýváte za srandičky, které neodrážejí skutečnost.