freek_zr

Jak se jmenuje pohádka, kde roztrhnou čarodějnici vejpůl pomocí páru koní?

Ahoj, dotaz spíš pro ty komu je tak 30–40 anebo pro ty bystřejší, kdo umí vyhledávat jako bozi…

Kdysi v Magionu nebo Veze dávali (tak kolem 1985–1990) snad ne českou, dost drastickou (snad jugoslávskou) pohádku, kde pomocí páru koní roztrhli nějakou čarodejnici vejpůl.

Nevíte jak se jmenuje?

Díky!

Odpovědi
Kelt

Už tyto indicie by ti měly stačit k vyhledání. Najdi si třeba jugoslávskou produkci z daných let, a porovnávej filmy.

agentpv

a pak sem napiš výsledek. Já znám jen náš film „Kladivo na čarodějnice“

freek_zr

Kelt – hele díky za „super radu“ ale na to fakt nemám čas. Pokud neznáš odpověď neměl bys to aspoň dávat všem najevo, jinak tahle služba postrádá naprosto smysl. Hledat jsem to samozřejmě zkoušel ale tady se spíš spoléhá na lidskou paměť, ne všechno najdeš na internetu…

Kladivo na čarodějnice to určitě nebude, to nebylo v Magionu prezentováno jako pohádka :) i když ani bych se nakonec nedivil protože za komančů bylo všechno možný a k vysílání nic nebylo.
dík